کسب لوح تندیس کارفرما، کارگر و گروه کار نمونه توسط گروه صنعتی انتخاب

...

 

در جشنواره امتنان از کارگران و کارآفرینان نمونه صورت گرفت:
کسب لوح تندیس کارفرما، کارگر و گروه کار نمونه توسط گروه صنعتی انتخاب

گروه صنعتی انتخاب موفق شد در جشنواره امتنان از کارگران و کارآفرینان نمونه لوح و تندیس کارآفرین نمونه، کارگروه برتر و همچنین کارگر را کسب نماید.
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، بیست و ششمین جشنواره امتنان از کارگران و کارآفرینان نمونه استان اصفهان با معرفی برترین‌ها در بخش‌های تلاشگران، واحدهای نمونه، کارآفرینان و برگزیدگان مسابقات قرآنی و نهج‌البلاغه به کار خود پایان داد.
در این جشنواره لوح و تندیس کارآفرین نمونه به محمدرضا دیانی مدیرعامل گروه توسعه سرمایه‌گذاری انتخاب اهدا شد که عباس دیانی رئیس هیئت مدیره این گروه، تندیس را از سید ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.
همچنین پیمان فیاض مدیرعامل شرکت انتخاب سرویس حامی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی انتخاب نیز لوح و تندیس کارآفرین نمونه را نیز کسب کرد تا بزرگ‌ترین مجتمع تولیدی لوازم‌خانگی ایران در بخش کارآفرینان نمونه دو منتخب داشته باشد.
در بخش معرفی گروه‌های کار برتر نیز کارگروهی متشکل از یدالله هادیان، علی جان وهاب، مهدی کرمی و حمید نوری از کارکنان گروه صنعتی انتخاب (شرکت حایر تهران) موفق به کسب رتبه برتر شده و لوح و تندیس مربوطه را از دستان قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کردند.
هرمز طاهری از کارکنان پرتلاش گروه صنعتی انتخاب نیز در بخش کارگران نمونه از جمله افتخارآفرینان این گروه صنعتی بود که توانست با طرح‌ها و ایده‌های خود عنوان کارگر نمونه استان اصفهان را بدست آورد و تندیس مربوطه را دریافت کند.

توجه به تولید و اشتغال، اولویت همیشگی گروه انتخاب
در همین ارتباط عباس دیانی رییس هیئت مدیره گروه صنعتی انتخاب، توجه این مجموعه به تولید محصولات باکیفیت و قابل رقابت با انواع برندهای خارجی و اشتغال را برگرفته از یک فکر و عزم والا دانست و اظهار داشت: توجه به تولید و اشتغال در همه حال از مسائل بااهمیت در این گروه بزرگ صنعتی بوده است و خوشبختانه در سال‌های اخیر به‌طور جدی‌تری پیگیری می‌شود.
وی افزود: هر چه استفاده از دانش متخصصان و مهندسان ایرانی و توجه ویژه به جوانان بیشتر و پررنگ‌تر باشد، رشد و شکوفایی صنعت سرعت بیشتری می‌گیرد.

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.